Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2021, 18:47   #6
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Niestety, ale widzę, że chyba zbyt szybko napaliłem się na sesje, nawet nie sprawdzając kto ją prowadzi. Od razu powiem, że jednak do niej nie przystąpię. Dlaczego? A no głównie przez ten komentarz:


A tutaj link do całej wypowiedzi:

http://lastinn.info/928102-post11.html (Ban dla Anonima?)

Także biorąc powyższe pod uwagę, no niestety, ale z czystym sumieniem nie mogę przyłączyć się do sesji, ponieważ nie wiem jak osoba, która krytykuje inną osobę, że odgrywa postać, która zachowuje się obrzydliwie, niegodnie zachowania mężczyzny, a nawet istoty ludzkiej - ma zamiar prowadzić sesję w świecie z grą Squid Game, gdzie ludzie w tej grze zachowują się właśnie obrzydliwie, niegodnie zachowania mężczyzny, a nawet istoty ludzkiej. Ja dla odmiany miałem zamiar grać nie kimś dobrym, a właśnie jakimś skurczybykiem (bardzo łagodnie określając), więc pchanie się do tego uważam za błędem.
 
Elenorsar jest offline