Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2021, 21:23   #59
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Czyli jesteśmy umówieni, panie Akio- skwitował.
Stefan podrapał się po głowie zanim spytał :
- A przy okazji, to czy muszę wypisać papiery na wywóz motor? I czy mam wypisać zlecenie na części i opony na różne strefy… no pogodowe?
-Jaki motor?
- spytał Stasiek zbity z tropu.
- Mój.
-Kupiłeś motor? Od kiedy masz motor? Kto był na tyle walnięty żeby sprzedać ci motor?!
-Nie kupiłem. Mówiłem Ci, że składałem ENDEAVOUR 'a.
-Pisałeś, że En… Enji to proteza. Najpierw to był BUCKY potem WINTERSOLDIER…
-Jaki Enji?! Tak, BUCKY to protez. Nie, ENDEAVOUR to motor. Sporo osób mi przy nim pomogło. Jest zaparkowany na podwórku.
-To pod plandeką?! -
podbiegł do okna.
- Pod plandeką, żeby nie zardzewiał
-Stefan. To jest wielkości małego czołgu…
-Nie, pod tym jest jeszcze przyczepka.
-Przyczepka?
-Wziąłem protezy, narzędzia, trochę części zamiennych, trochę zamówień, trochę ubrań, trochę przetworów to mi się zebrało tyle, że bez przyczepki nie mogłem tego przewieźć.
-Mniejsza o to… Nie możesz tym jeździć!
-Dlaczego?
-Bo… Bo… -
próbował jeszcze wypaść na wspierającego, ale rozsądnego brata. - Może na pustyni mogłeś tym pojeździć bez złapania przez policję, ale tutaj jest miasto. Tutaj trzeba prawa jazdy.
-Ale ja mam prawo jazdy.
-Niby skąd?!
-Ze szkoły. Potrzebowałem dostać podpis od mistrzyni i od opiekuna.
-Ja niczego nie podpisywałem!
-Ale Tatko tak. To wyższa instancja niż Ty jako opiekun. Nic Ci nie powiedział? -
przybrał jak najbardziej niewinny wyraz twarzy.
-Nie!
-Zdałem egzamin 2 tygodnie temu.
-2 tygodnie temu... Zresztą nieważne! Nie będziesz jeździł jakąś machina zagłady!
-Jaka machina zagłady? Motor jest robiony po to, żeby dotrzeć z punktu A do B, a jeśli używany poprawnie, to osiągasz cel bez zrobienia komukolwiek krzywdy. Nie to co pistolet, którego funkcja niezależnie czy używany poprawnie, czy nie, to zrobienie komuś krzywdy.
-Niech mu ktoś powie!
- oparł czoło o blat..
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 26-11-2021 o 07:38.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem