Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 04:01   #19
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Nie odbierajcie mi przyjemności. Odpiszę Wam do jutra wieczór najpóźniej, chwilowo kręcę posta do "Wolności i Swobody".

EDIT: Nie mogłem się powstrzymać od pójścia w komiczno-absurdalnym kierunku przy ostatniej części posta. Mam nadzieję, że trafi w Wasz humor i się zaśmiejecie. :v

Dwie kwestie, nieco połączone. Trochę postów spiszemy, zanim się dotrzemy, więc jeśli gdzieś moja interpretacja Waszych postaci nie pokrywa się z tą Waszą, gdy przejmuję je w swoich postach, to sygnalizujcie mi. Trochę minie, zanim wyczuję Waszych huncwotów.

Druga to ta światotworzeniowa - macie VIPowską przepustkę na zabawę światem i dosyć sporo wolności. Taki mam styl prowadzenia, że możecie nieco sobie pofolgować - Bielon się w tym prędko odnajdzie (bo wyniosłem to od Panicza, shoutout), Kerm może nie pamiętać jak prowadzę, z MrKroffinem i wooku nie miałem jeszcze przyjemności grać. Więc tutaj też się musimy dotrzeć, ale prędki przykład - jeśli któryś z Was opisze, jak zdejmuje tego wartownika i wchodzi do faktorii, to jest to jak najbardziej ok. Takie okoliczności, że zdroworozsądkowo żaden z Was nie będzie miał z tym problemu, więc mój arbitraż czy turlanie kośćmi są zbędne. Przy walkach również możecie "darmowo" ściągnąć jakiegoś przeciwnika, barwnie to opisując bez mojego wkładu. Zdrowy rozsądek niech będzie Wam tutaj przewodnikiem. Jak mówiłem, dotrzemy się.

Oczywiście możecie również zawieszać akcje, a opis skutków zostawiać mi, jeśli to Wam bardziej pasuje.

To tyle ode mnie. Piszcie.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 26-11-2021 o 04:03.
Aro jest offline