Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 19:11   #109
Kolejny
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Jessica Jones
To pytanie czy warto było odkryć dwóch miastowych miałoby sens, gdyby nie wcześniejsza wypowiedź Strange, który już dość dawno postawił wszystko na jedną kartę.
- Co ma jedno do drugiego? Gilgamesh stwierdził, że lepiej żeby publicznie nie ogłaszać czegokolwiek. Następnie jakby pod wpływem magicznego zaklęcia wyjawił po pytaniu Jarvisa, z kim się zamienił. Zwróciłem tylko uwagę na tą małą sprzeczność w zachowaniu. Dziwnym trafem ta sama występuje u ciebie:
Cytat:
Napisał Jessica Jones
nie mam pojęcia jak ujawnienie zielonych, pewnych zielonych podkreślmy, może szkodzić miastu.
Cytat:
Napisał Jessica Jones
Ogólnie jakoś tak Ci bardzo ci zależy na wyjawianiu coraz to więcej informacji. Wciąż ci mało co? Mafia liczy, że w tej turze zyska na tyle informacji, by odnaleźć upragnione kamienie mocy i umysłu. Reszta się nie liczy. Dlatego im mniej jest informacji tym ciężej Oku znaleźć pierścień, że tak odniosę się do popkultury.
- Dalej...
Cytat:
Napisał Thanos
Według zasad dwaj Miastowi mogą zostać zamienieni rolami, tak samo jak dwaj Mafiozi. (...) jeśli po fazie nocy Mafia nie zaatakuje chociaż jednego z trzech pewnych Miastowych, szczególnie bez roli broniącej, szczególnie Doktora z potwierdzonym Kamieniem czy bardzo aktywnej Theny
Cytat:
Napisał Jessica Jones
Czyli co zakładasz, że to jest dwóch mafijnych? Ciekawie się to prezentuje obok zapewnień, ze Thenie to ufasz. Bo mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, z tego, że nie ma opcji, by jedno z nich było w mafii. Jeżeli oboje są w mafii, to oboje przeżyją do następnej fazy dnia. Mafia nie może sobie pozwolić na to, by dwóch miastowych biegało sobie bezkarnie. Zwłaszcza Thena.
- Zaznaczyłem tylko, że istnieje taka możliwość. To było zwykłe teoretyzowanie mające zobrazować do czego może doprowadzić zbyt naiwna akceptacja. Tak, zakładam że jest to dwóch Mafijnych lub dwóch Miastowych. Jest jakikolwiek logiczny powód, dla którego miałbym zakładać inaczej? Co jest dla mnie niezrozumiałe to że używasz w swoim argumencie przeciwko mnie moich własnych słów. To w końcu zgadzasz się, że mogą być z Mafii i popełniłaś błąd pisząc:
Cytat:
Napisał Jessica Jones
bo nie mam pojęcia jak ujawnienie zielonych, pewnych zielonych podkreślmy, może szkodzić miastu
- ... Czy dalej siłujesz się z faktami i logiką?
Cytat:
Napisał Jessica Jones
Sojusz z SK wydaje się w porządku. Zawsze to dwa lincze, a lincz jest chyba nam na rękę? To ja jako drugiego zaproponuję Thanosa.
- We wcześniejszej wypowiedzi wykazałem, że istnieje kilka różnych scenariuszy i najbardziej "stabilnym" jest zdecydowanie zlinczowanie SK. Nie odniosłaś się do tego w ogóle. Jaki Miastowy po usłyszeniu moich słów uznałby, że ten sojusz jest "w porządku"?

Cytat:
Napisał Jessica Jones
Cytat:
Napisał Thanos
chciałbym, żebyście wskazali gdzie w moich rozważaniach jest brak logiki.
- I don't give a shit.



- Nie staram się wprowadzać chaosu, tylko porządek. Gdy widzę dziwne, nielogiczne lub głupie zachowanie, jedynie zwracam na nie uwagę. Nie uznaję tego automatycznie za oznakę pewnej Mafii, nie rzucam głosem. Gilgamesh zachował się sprzecznie, to jest faktem. Niekoniecznie on i Nami muszą być miastowymi, to jest faktem. To, że lepiej dla Miastowych zlinczować SK też postarałem się logicznie wykazać, ale jeśli ktoś widzi to inaczej jest otwarty na dyskusję. W obliczu tych faktów waszą odpowiedzią nie była próba dyskusji bądź przyznanie się do błędu, tylko atak.
Cytat:
Napisał Thena
Mi to wygląda po prostu na Kolejnego mafijnego, który próbuje udawać mądre miasto.
Cytat:
Napisał Jessica Jones
Zawsze to dwa lincze, a lincz jest chyba nam na rękę? To ja jako drugiego zaproponuję Thanosa.
- Czy mam się tego przestraszyć? Co jeśli po tej nocy okaże się, że byłem miastowym a żaden z waszej trójki, lub przynajmniej tamtej dwójki nie umrze? To dopiero byłby niesamowity zbieg okoliczności. Pozostawię to do oceny reszty zebranych.

post planowo pod postem 107
 
Kolejny jest offline