Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 20:19   #111
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Gilgamesh podał dłoń Thenie i delikatnie ujął jej smukłe palce drugą. Troskliwie odprowadził ją do pokoju. Kiedy ta zniknęła, odwrócił się w stronę Thanosa.

Cytat:
Napisał Kolejny Zobacz post
- Dlatego zadałem pytanie, czy warto prosić go o zdradzenie nazwy osoby, z którą się zamienił. Dla Mafii i SK są to teraz dwa łatwe cele zamiast jednego. Zdziwiłem się, że choć przestrzegał przed zdradzaniem, kto był w więzieniu, ponieważ zawęża to cele dla Mafii w fazie nocy, tak szybko zdradził z kim się zamienił.
- To proste. Jak już mówiłem wiedza że ktoś jest z miasta lub z mafii nie daje nam nic w tym momencie. Jeśli osoba taka (więziona) zginie przed wyjawieniem że była więziona to i tak dowiemy się, że nie była SK. Jeśli będzie żył, wyjawi to bez ułatwiania celowania mafii później. Teraz jednak chyba i tak nie ma to znaczenia, skoro znamy niemal pewnego seryjnego mordercę. Dlaczego jednak wyjawienie 2 miastowych jest innym przypadkiem, na tyle że zdecydowałem się o tym powiedzieć? Wiedza, że ktoś nie jest z mafii oraz nie jest seryjnym jest tym na czym ta gra polega. Dziwi mnie, że tego nie dostrzegasz. - powiedział.

Cytat:
Napisał Kolejny Zobacz post
- To tylko teoria jak każda inna, ale chciałbym pokazać do czego może prowadzić nadmierna ufność. Co jeśli Strange to fałszywy, który zna tożsamość reszty swoich pobratymców i stąd powyższe fragmenty w jego wypowiedziach? Nie musi tak być, równie dziwny był zwrot Collectora do Lokiego. Ale w jego słowach, w jednej z milionów rzeczywistości mogę mieć rację. Spodziewałem się więcej od kogoś, kto określa siebie mianem detektywa, Jessico. Możecie uznać mnie za Mafię, ale chciałbym, żebyście wskazali gdzie w moich rozważaniach jest brak logiki.

- To jak bardzo się pomyliłeś Thanosie pokazuje sam seryjny zabójca.

http://lastinn.info/936790-post105.html ([MAFIA] - Kamienie Nieskończoności MCU)

- Nie wchodzę w szczegóły Thanosie, bo ktoś tu rzucił we mnie strasznie absurdalne oszczerstwo, ale zgadzam się z tobą w ogólnym rozrachunku. Zostawianie SK ze sobą, szybko wymknie się spod kontroli. Uderzy w najgorszym dla maista momencie, a wtedy będzie za późno. Należy pamiętać, że mafia ma swoje umiejętności. W szczególności zwiększenie siły głosu. Użycie tej umiejętności może postawić miasto już następnego dnia w sytuacji patowej z mafią, a to pewna śmierć. Powtórzę Nick Furry.

http://lastinn.info/936821-post108.html ([MAFIA] - Kamienie Nieskończoności MCU)

- Bardzo przykre, że wychodzisz z tak zawiłym rozumowaniem akurat teraz, gdy Thena poszła na spoczynek i nie może potwierdzić prawdziwości moich słów. Jeśli DOBRY NOS trochę pomyśli, także zrozumie moje motywy. Iron Man jest człowiekiem honorowym, który potrafi przyjąć śmierć bez narzekania. Doskonale rozumie, jakimi prawami rządzi się ta gra i zapewne to dlatego użył tych słów. Wykorzystywanie przypadkowych słów osób, które odpadły z gry, bo akurat pasują do pokrętnej i wymyślonej narracji nie powinno nikogo przekonywać. Pojawia się pytanie, dlaczego szukałeś aż tak daleko, żeby spróbować mnie pogrążyć, Jarvisie?
 
Rewik jest offline