Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 20:51   #112
Kolejny
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
- Imponująca dedukcja, Jarvis. Stark rzeczywiście stworzył sztuczną inteligencję o dużych możliwościach. Myślę, że fakt że weszliśmy na podobny trop dwoma bardzo różnymi ścieżkami nie pozostawia cienia wątpliwości, że należy drążyć dalej.
Cytat:
Napisał Gilgamesh
Dlaczego jednak wyjawienie 2 miastowych jest innym przypadkiem, na tyle że zdecydowałem się o tym powiedzieć? Wiedza, że ktoś nie jest z mafii oraz nie jest seryjnym jest tym na czym ta gra polega. Dziwi mnie, że tego nie dostrzegasz.
- Już zbyt dużo razy próbowano mi wmówić tę bzdurę. Ostatnie kilka godzin próbuje wbić do głowy niejakiej Jones (i pewnie innym Miastowym), że wcale nie oznacza to że jesteście Miastowymi, tylko Miastowymi lub Mafijnymi. Więc proszę, nie zmuszaj mnie do powtarzania się jak zacięta płyta. Jedne co mi nie pasowało, to że szansa że obydwaj byliście w Mafii już przed zamianą była bardzo mała. Ale jeśli dodać do tego dowody dostarczone przez Jarvisa, wszystko się zgadza. Ty lub Thena byliście początkowo miastowymi.

- To był męczący dzień. Moje pytanie teraz jest następujące: na kogo lincz głosujemy? Teraz przychylam się nawet bardziej do Gilgamesha niż Fury'ego. Jego tożsamość rozwieje wszystkie wątpliwości. Biorąc pod uwagę, że do linczu jest potrzebne 8 głosów, tylu ilu Miastowych, lincz na SK będzie łatwiej przepchać. Ale wtedy damy szansę Mafii na przygotowanie taktyki i manipulacji na kolejny dzień. Moja propozycja: dajmy szansę Seryjnemu i jeśli Gilgamesh okaże się Mafią niech oszczędzi nam zachodu i wykończy Thenę. A jeśli Gilgamesh będzie Miastem, użytkownik Kamienia Czasu, Kamienia Mocy i Serialny z pełną mocą będą mogli celować we mnie i Jarvisa. To chyba każdego usatysfakcjonuje?
 
Kolejny jest offline