Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 21:36   #116
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
[quote=Kolejny;936742]Thanos spędził kilka ostatnich godzin rozmyślając i obserwując reakcje innych. Jedna rzecz była dla niego w szczególności zagadkowa


- Nie zdobyłbym wszystkich Kamieni nie będąc podejrzliwym i przebiegłym. Jessico Jones, miałem na myśli Mafię, gdyż jak Gilgamesh sam zauważył:


- Dlatego zadałem pytanie, czy warto prosić go o zdradzenie nazwy osoby, z którą się zamienił. Dla Mafii i SK są to teraz dwa łatwe cele zamiast jednego. Zdziwiłem się, że choć przestrzegał przed zdradzaniem, kto był w więzieniu, ponieważ zawęża to cele dla Mafii w fazie nocy, tak szybko zdradził z kim się zamienił. Co prowadzi do następnego pytania do was, Jones i Vulture: czemu uważacie ich dwójkę za pewnych Miastowych? Według zasad dwaj Miastowi mogą zostać zamienieni rolami, tak samo jak dwaj Mafiozi. Nie wiem, czy jesteście takimi ignorantami, czy udajecie. Ale ciekawi mnie jak się do tego odniesiecie. Ufam Gilgameshowi i Thenie, szczególnie tej drugiej, gdyż zdaje się działać podobną taktyką co ja, ale nie ufam jej bardziej niż Doktorowi, Wszywce czy Collectorowi. Dopóki jest na coś cień szansy, nie można tego wykluczać. Co jeśli Fury nie będzie seryjnym zabójcą? Dla mnie Strange jest wtedy nie-miastowym. Kim dokładnie? Najpewniej Błaznem, ale...
[/i][/QUOTE


-Nie mydl oczu ciężko pracującemu Amerykańskiemu ojcu rodziny, kosmiczny gwiazdorze, który nie wpadłeś nawet na to, że mając boską moc Kamieni można by rozwiązać problem przeludnienia w inny sposób niż zabijając połowę ludności wszechświata. Wiadomo, że w takiej rozgrywce nikomu nie można ufać w 100% ale już wcześniej Thena wyglądała mi na Miastową. Poza tym jesli, zarówno Gilgamesh jak i Thena byliby z Mafii, to taki gambit byłby ryzykowny -po ujawnieniu jednego z nich jako Mafii drugie byłoby skończone.

Cytat:
Napisał Corpse Zobacz post
- Popełniacie olbrzymi błąd. SK może co prawda nam chwilowo pomóc, ale w międzyczasie będzie polował, bo bez tego nie może zrealizować swoich celów. Jak tylko zorientuje się że ktoś ma 3 kamienie to zaatakuje, a wtedy Mafia może go ochronić, by później zająć się nim własnoręcznie. To wielkie ryzyko - dodał Strange, wyraźnie zdegustowany obrotem spraw.
-Tego to lubię, mówi prosto i nie pierdoli, a myślałem że to jeden z tych mędrków co się lubią wywyższać. Zgadzam się, że zostawianie SK przy życiu do dla Miasta za duże ryzyko. Choć zlinczowanie Mafiozy też byłoby dobre.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
— Cóż, skoro Fury już pewnie nie poleci. To pójdę za nowym głosem rozsądku. Gilgamesh.

-Tak szybko kupiłaś niepewną teorię Jarvisa? Może Thena ma jednak rację co ciebie? Nie ufam takim, co z dnia na dzień płeć zmieniają, wszystko kurde widzę na tym świecie na psy schodzi.


Jak taki mętlik się zrobił, to może jednak lepiej załatwić Furiego. Bez SK gra będzie bardziej przewidywalna.
 
Lord Melkor jest offline