Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 21:41   #117
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
- Atakuje kogo popadnie? Głosowałem tylko na jedną osobę, nim wskazałeś swój cel, doktorze Strange. Sam nawet przyznajesz, że miasto powinno zlinczować seryjnego zabójcę i masz mój głos na niego. Jakich dowodów na chęć współpracy jeszcze potrzeba?
- Przede wszystkim potrzebowałbym Twojego braku zażyłości z Theną i krycia jej blond pupalka, mówiąc że jest miastem. Tak po prawdzie to ona Cię wystawiła swoim zachowaniem, przez to że wzajemnie zapewniacie sobie alibi. Mówiąc otwarcie że Jester zamienił wasze tożsamości i że ona jest Miastem, wystawiłeś się na atak, bo każde podejrzenia, które padną na nią, padną również na Ciebie - wyjaśnił Strange - Mało tego, wiesz już w tej chwili doskonale że nie uda się zlinczować Fury'ego, a dalej podkreślasz swój głos, używając swojej lojalności względem mnie jako zasłony dymnej, mimo że Twoje głosowanie nie ma mocy sprawczej. Jeśli chcesz się wybronić to Twoją ostatnią szansą jest podanie nam innego potencjalnego Mafiozy na talerzu.
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline