Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 22:20   #118
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Jak taki mętlik się zrobił, to może jednak lepiej załatwić Furiego. Bez SK gra będzie bardziej przewidywalna.[/i]
Otóż to. I ja podtrzymuję swój głos na Furego. Zgodnie z zasadą nr 8 powinien już nie żyć. 12 godzin minęło i to nie fair teraz uciekać śmierci spod kosy. Niezależnie, czy ktoś miał czas dać odpis, czy nie, uważam, że po 12 godzinach śmierć powinna być pewna niby w kamieniu ryta. Nawet jeśli dyskusja trwa.

Mimo to, muszę powiedzieć, że słowa Jarvisa (#108) zrobiły na mnie wrażenie i bardzo trafiają mi do przekonania. Z pewnością jest to kierunek, który warto przynajmniej rozważyć. Jednak słusznie postąpiliśmy, żeśmy cię nie sprzątnęli.

W przypadku utrafienia przez błazna dwóch graczy z przeciwnych frakcji (na co szansa była spora) opisany bieg wypadków jest nie tylko możliwy, ale wydaje się jedyną logiczną konsekwencją – tą jedną rzeczą, którą mafia mogła zrobić, żeby się ratować.
 
Ril jest offline