Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 22:21   #119
Kolejny
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gilgamesh
- To może odwrócę pytanie? Jakie korzyści dałoby wyjawienie, że ktoś kogoś więził. I jakie korzyści dałoby nie mówienie że zamienieni zostali miastowi? I najwazniejsze po co mafioza miałby przyznawać się do takiego zdarzenia?
- Korzyści? Cóż, rzeczywiście ułatwia to trochę pracę Mafii, dlatego cofnąłem prośbę po twojej uwadze. Natomiast po ujawnieniu SK chciałem się dowiedzieć kto był w więzieniu lub blokowany, ponieważ dużo osób oddawało już głosy. Miałem wrażenie, że nikt nie chce się przyznać, bo wcześniej rzucił głos, który gdyby to zdradził okazałby się być bez wątpliwości ślepy. Przykładowo gdyby Strange głosował na Fury'ego będąc blokowanym w nocy czy zaufalibyśmy mu? Myślę, że z biegiem gry uporządkowuje to grę. Możliwe, że przyłożyłem do tego zbyt dużą wagę. Jakie korzyści dałoby nie mówienie że zamienieni zostali miastowi? Właśnie nad tym zastanawiałem się po twojej odpowiedzi, chciałem zaprosić do dyskusji. Pytanie to Jessica określiła potem jako "bezsensowne". Zresztą w czasie jak zbierałem myśli już to wyjawiłeś, co właśnie przykuło moją uwagę. Powiem tak, gdybyście się ogłosili jako zamienieni i poprosili o sprawdzenie, raczej bym to zaakceptował. Ale jeśli od razu stwierdziliście że jesteście oczywiście dobrzy, dodatkowo z jakiegoś powodu Jessica i Vulture od razu powtórzyli to w swoich postach jak echo, nabrałem podejrzeń. Wypowiedziałem się na ten temat i zostałem zaatakowany przez Thene i Jessice... O, i patrzcie kogo jeszcze? Kto by się spodziewał...

Cytat:
Napisał Vulture
-Dobrze, to by potwierdzało moją tezę, że Thena jest z Miasta. W takim razie chyba ty też jesteś. - Vulture skinął głową, zadowolony, że krąg podejrzanych mu się zmniejsza.
- Vulture, chyba nie będziesz teraz najlepszym adwokatem. Jeśli ty i Jessica okażecie się mafiozą i fałszywym będzie to całkiem zabawne. Dwie i jedyne osoby, które pierwsze i najmocniej starały się przepychać narrację "zamienionych" dalej idą w zaparte i próbują rozproszyć głosy. W ten dzień najpierw rzuciłeś głos na mnie zapewne chcąc jak się spodziewałem sprowokować lincz. Potem nie głosowałeś ani na Collectora, ani od razu na Furiego, dopiero teraz jak Gilgamesh został zdemaskowany pomyślałeś że może trzeba by być bardziej aktywnym. Co za przypadek. Poza tym, gdybyś nie zauważył to sam Strange zagłosował już na twojego Gilgamesha, więc jeśli tak lubisz jego "nie-pierdolenie" to mógłbyś go posłuchać.

Cytat:
Napisał Vulture
Zgadzam się, że zostawianie SK przy życiu do dla Miasta za duże ryzyko. Choć zlinczowanie Mafiozy też byłoby dobre.
- Naprawdę konkretne i świeże pomysły, na pewno nie służące rozmydleniu aktualnej sytuacji.
 
Kolejny jest offline