Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 18:45   #4
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Jestem Wulryk mag Kolegium Płomienia, miło będzie współpracować z innym magiem, jaką magia się parasz, bo żeś mag to widać od pierwszego wejrzenia – przy czym spojrzał na elfa lekko na niego zezując lewym piwnego koloru okiem.

Mag zajął miejsce tuż obok za jego fotelem ustawił się niziołczy sługa Wulryka gotowy na polecenia swojego pana. Siadając poprawił swoją żółto czerwona szatę podróżną. Siadając poprawił różnokolorowe klucze, które miał przypasane do kunsztownie zdobionego skórzanego pasa i rozsiadł się wygodnie.

- Mnie też nie uśmiecha się przechodzenie kanałami, ale jeśli mus to mus. – opierając się poparcie fotela, wtedy rękawy kubraka zsunęły się i wszyscy zgromadzeni mogli spostrzec wypalone na jego nadgarstkach znaki.

- Oczywiście w ucieczce możemy to zrobić, ale brodzenie na początku misji w ściekach nie jest najlepszym pomysłem każdy sługa przebywający w budynku natychmiast zorientuje się, iż mamy jakieś niecne zamiary. – mag rozejrzał się po zgromadzonych wtedy to niektórym uważnym obserwatorom dane było zauważyć igrające w jego oczach płomienie.

- Oczywiście chciałbym otrzymać te same informacje, o które pytał Lilawander oraz co na ty zyska Verena destabilizując władzę w imperium w tak trudnych czasach. I dlaczego przywódcy obu zwaśnionych kultów mieli by przebywać razem to zadanie jest znacznie trudniejsze niż z początku mówiłeś. Wydaje się też, że przez ten wasz brak rozeznania powinno być sowiciej opłacone. – to mówiąc spojrzał czekając na reakcje swoich współspiskowców.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 05-09-2007 o 23:04.
Cedryk jest offline