Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2021, 02:13   #20
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zgodzę się, mimo że głosowałem za jej usunięciem. :v Trzeba teraz chwalić publicznie, więc pochwalę - post miodzio. Kasztaniak FTW.
Dziękuję, ja też go uwielbiam . A wstawka trafiła przynajmniej w moją kasztaniaczą część umysłu .

Cytat:
Plan z pożarem i okowitą przepadł Choć można było to połączyć: płonący Kasztaniak na pewno wzbudził by stosowną uwagę
Tylko napomknę, że plan Kasztaniaka de facto się zrealizował, tyle że kawaler sam się odurzył i zaoszczędziliśmy trunku. Win, win.

To ja, korzystając z wolności światotworzenia zdejmuję masturbatora i czekam na resztę przy drzwiach. A propos przedstawiania mojego bohatera, zaznaczam jedynie, MG, że celowo zniekształcam i zubażam mowę Kasztaniaka, więc zapewne nie zna on słowa "potencjalny" . Poza tym wszystko miodzio.
 
MrKroffin jest offline