Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2021, 19:35   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra nie mam zbyt poukładanej historii postaci spróbuje od myślników:

- Legacy mojej postaci to expy Flash z DC razem z dziadkiem i bliźniakami. Ojciec postaci i obecny Blue Strike nazwa się Terry Dallen jest właścicielem i szefem Blue Collar construction company która zajmuje się remontowaniem miejsc zniszczonych podczas walki z super złolami są znani z tego że mają umowę z Blue Strikami i stąd mają tyle pieniędzy.

- Ojciec Postaci został przywołany do pomocy w Dolinie(Tolkienowsko inspirowany świat) i pomógł tamtejszym Herosom pokonać zło po 20 latach rządów demonów pod władzą Złego brata bliźniaka Herosa. Po za tym, pokolenia walki ze złoczyńcami od samego początku miasta. Przespał się z boginią rzeki i stąd na świecie znalazł się mój heros

- Postać nazwa się Edlaue co w języku nimf wodnych znaczy tyle co rozmyty urodził się i wychował w wymiarze bóstw wody w wieku 6 lat rodzice wysłali go na ziemię. Ma legalne dokumenty na Edward Dallen

- W wieku lat 10 zaczął pomagać Ojcu jako asystent na misjach jako sidekick. Na ziemie został wysłany gdy miał 6/7 lat bo "Mama chciała cię poprosić byś nauczył mnie biegać jak ty. Trochę mam z tym problemów i dziadka strasznie tym denerwowałem..."

Jeszcze jest tego sporo z charakteru postaci itp. pomyślany jako zachowanie w stylu Impulsa ma ADHD i hiper metabolizm.

Jednego czego nie wypełniłem na karcie to zrobiłeś coś wstydliwego z X co przyniosło hańbę twojemu Lagacy, Osobiście myślałem o czym, w stylu

"Znaleźli jakąś nielegalną destylarnie i Edulean chciał sprawdzić ile musi wypić z przyspieszonym metabolizmem żeby poczuć i wypiłby cały materiał dowodowy więc bibrownicy wyszliby na wolność" - Z Tym metabolizmem to tylko trochę by mu się w głowię zakręciło ale media miałby wycieczkę 15 letni bohater pije alkohol itp itd ale jak ktoś ma lepszy pomysł to z chęcią przyjmę

Tu jest moja KP
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-11-2021 o 20:35.
Brilchan jest offline