Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 20:05   #7
Moldgard
 
Reputacja: 1 Moldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemu
-Wszystko pokoleji! Grupa która wejdzie dołem ma zabić, obezwładnić lub rozbroić straż która w razie alarmu ruszy na ratunek, z informacji które posiadam wynika iż będzie ich 8 to dużo a więc lepiej się ich pozbyć na początku. Niestety nie posiadam żadnej mapy czy planu ale jakoś sobie poradzicie. Co do wynagrodzenia w biurze Petera jest pewien sejf w którym znajduję się trochę gotówki. Waszym 1 celem jest sam Peter w budynku nie będzie nikogo prócz urzędników, kilku ochroniarzy może kilku kapłanów w co wątpie. 2 grupa ma za zadanie zabrać zapieczętowane dokumenty oraz wszystkie artefakty które znajdziecie z pewnego rodzaju sejfu... Ołtarz na najwyższym poziomie świątyni ma schowek w którym są owe dokumenty. Następnym krokiem jest udanie się na 1 piętro i zabicie najwyższego kapłana. Jak otrzymam dokumenty i coś jeszcze powiem wam o co naprawdę chodzi mam nadzieje że moje najstraszniejsze obawy zostaną rozwiane wraz z waszym powrotem, myśle optymistycznie i błagam bogów żeby nic złego się nie stało. Dostaniecie pomoc moją jak i moich zaufanych kapłanów więdz nie obawiajcie się i idzcie z moim błogosławieństwem.- po tych słowach wyjął z szuflady 5 srebrnych wisiorków z symbolem wagi i wręczym je wam z naciąganym uśmiechem, - Jeżeli jesteście gotowi powiedzcie a zaprowadze was na miejsce.
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 04-09-2007 o 20:31.
Moldgard jest offline