Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2021, 16:54   #22
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Myślałem, że odpowiedzi i pierwsze spotkanie to 2 różne rzeczy.
Ja też tak sądze.]

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Całkiem fajnie dodałbym jeszcze że Diana, Ed i Dean ratują cywili przy użyciu mocy są tylko niewielkie rany, otarcia zniszczenia mienia też minimalne i to zrobiło wrażenie na Lady EU

Mi taka wersja bardzo pasuje
Mi pasuje. A z tym, że po wszystkim gdzieś siedzimy pogadać przy kawie przypomina mi scenę po napisach z AVENGERS


Cytat:
Napisał Slan Zobacz post
Wystarczy, że napastnicy trafili do szpitala, wynajęli prawników, media zaczęły mówić o brutalności młodocianych oprawców i dalej już wiesz.
Ho, zaczynamy jako Drużyna ze złą/nadwątloną reputacją? W sumie lepsze niż np. Diana miałaby kogoś pogryźć za mocno.
  • M'olibden - nici z wersji że mu nie zagrażamy
  • Dean- ma spore szanse na przetrwanie (Absorbcja Materii umożliwiłaby mu chyba nie dać się zagryźć), ale jako Janus- marnie jak będzie musiał się tłumaczyć skąd ma nagle ślad po TAKICH ZĘBACH i naście szwów.
    Chyba, że ta “Wysoka Cena” to miałyby być zęby Diany, które się złamały na gryzieniu Dean'a? I z co najmniej trochę zajmie aż odrosną?
  • Edual- nici z wykazania się jako pogryziony.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest teraz online