Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 20:50   #32
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Nie można nazwać prowadzenia sesji na podstawie serialu czy anime pomysłem bo w końcu ktoś przed nami już to wymyślił. Sam prowadzę sesję herosów i nie uważam tego za zły pomysł ale nie uważam żeby sesje nie telewizyjne były gorsze nudniejsze czy sztampowe. Dla mnie każda sesja na swój sposób jest oryginalna a to że zaczyna się w karczmie i że walczę w niej orkami nie świadczy o tym że jest taka sama jak pozostałe. Są zresztą sesje historyczne,
czy też osadzone w różnych oryginalnych światach. Wystarczy poszukać i wysłać ciekawe KP

Co do mojego udziału to rezygnuję bo uważam za niepoważne zrywanie i wznawianie rekrutacji kiedy się żywnie podoba. Poza tym w trakcie jej trwania odniosłem wrażenie że ją zlewasz a co za tym idzie graczy...
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline