Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2021, 19:22   #15
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Arthur jest dobrym MG.

Gramy z Arthurem od jakiegoś czasu wspólnie w różne sesje i oboje nie mamy problemu z przekraczaniem pewnych ograniczeń kulturowych oraz ogólnie przyjętych sfer komfortu. Jako osoby dorosłe, doświadczeni rpgowcy i ludzie, którzy postanowili bawić się razem każdorazowo określamy wspólnie, kiedy i gdzie jest miejsce na "słowo bezpieczeństwa". Co innego jest powiedzieć "Brutalnie ją okaleczam", niż opisywać wielokrotnie, ze szczegółami i agresją działanie postaci. Żeby nie zniechęcać innych do gry polecam każdemu przyjąć tą samą zasadę - moja wolność odgrywania jest ograniczona tylko dobrym samopoczuciem moich współgraczy. Jeśli ktoś poprosi mnie o zbastowanie to tak zrobię, bo nie gram żeby wygrać, ale po to żeby się bawić wspólnie z innymi.

Teraz sama rekrutacja - urzeka mnie klimat, pomysł wykorzystania mechaniki obcego i oczywiście sposób prowadzenia tego MG, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na kolejną sesję na forum.

Polecam jednak tą rekrutację szczególnej uwadze userom, którzy chcą grać coś więcej niż tylko " To ja idę i strzelam", bo każda sesja, w której grałam u Arthura (lub z nim) jest niesamowitym spektaklem emocji BNów, Graczy i NPC.

Zastanówcie się jeszcze raz zanim z góry ocenicie coś czego jeszcze nie doświadczyliście.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 28-11-2021 o 21:22. Powód: PROŚBA MODERACJI
rudaad jest offline