Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2021, 21:13   #27
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
jutro spróbuje dać odpis wybaczcie ale kijowo się czułem :/
Okej.
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post


Jak widać nikt nie dał odpisu. Niby weekend, ale właśnie w tej części tygodnia mam najmniej czasu.

Informacyjnie, od jutra do kolejnego poniedziałku będę miał problem z łączem internetowym (takie coś będzie się regularnie pojawiało), więc mogę mieć problem z odpisali, ale będę statał się jednak odpisywać w miarę możliwości.

Pytanie techniczne, ile czasu mojej postaci zajęłoby przejście z Uniwersytetu na Komisariat?
Okej. Odnośnie pytania technicznego to wolałbym nie podawać dokładnych odległości, ale powiedzmy, że na piechotę to jakaś godzina drogi i pewnie nie spotkasz już tam Ryana i Johnnyego. Henry będzie nalegał, bo takie dostał polecenie, ale oczywiście do niczego nie będzie cię zmuszał. Po prostu będzie zawiedziony, sam pojedzie na posterunek i powie, że nie chciałeś jechać.

ps. Komisariat Policji Arkham jest bliżej Uniwersytetu, ale tu chodzi dokładnie o to miejsce w Arkham-Wolfsburg, gdzie jest mini-posterunek.
 
Anonim jest offline