Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2021, 21:46   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Cytat:
Hm, powiem tak: te zasady nie mają na celu, nie wiem, określić, jaki modyfikator z siły będą mieć finalnie Wasi BG, tylko stworzyć z nich zgraną drużynę, z jakimś już dorobkiem, historią i być może problemami. Powiedziałbym, że jest to bardzo storytellingowe i choćby z tego powodu nie chciałbym tego pomijać.
A nie lepiej żebyśmy byli świeżą drużyną która dopiero co się poznała ? Sądziłem że spotkaliśmy się przypadkiem na tym festynie i mimo rocky start zrobiliśmy wrażenie na Lady EU która podpowiedziała że powinniśmy być superhero team bo dobrze ze sobą wspógramy i ojciec Eda mógłby załatwić im jakiś lokum czy wspólne mieszkanie.

Jak dla mnie cały sens takiej sesji to właśnie tworzenie tych relacji in game takie ustalanie wszystkiego na offie że się dobrze już postaci znają mija się z celem jak dla mnie. Zgranie drużyny i relacje oraz dorobek powinny wyjść z sesji tego się spodziewałem
 
Brilchan jest offline