Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2021, 22:07   #30
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
A nie lepiej żebyśmy byli świeżą drużyną która dopiero co się poznała ? Sądziłem że spotkaliśmy się przypadkiem na tym festynie i mimo rocky start zrobiliśmy wrażenie na Lady EU która podpowiedziała że powinniśmy być superhero team bo dobrze ze sobą wspógramy i ojciec Eda mógłby załatwić im jakiś lokum czy wspólne mieszkanie.

Jak dla mnie cały sens takiej sesji to właśnie tworzenie tych relacji in game takie ustalanie wszystkiego na offie że się dobrze już postaci znają mija się z celem jak dla mnie. Zgranie drużyny i relacje oraz dorobek powinny wyjść z sesji tego się spodziewałem
A to nie będzie w stylu, że od ogłoszenia- "Przeżyliście razem przygodę, jesteście teraz drużyną. Macie ze sobą współpracować" to jeszcze długa droga do integracji?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline