Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 21:09   #21
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
No cóż abishai rozgryzłeś mnie...
Miałem nadzieję że w pierwszych 3 tygodniach bedzie wysoki poziom, ciekawa rozgrywka. Wtedy zaskoczyłbym was niespodzianką, "Tymora ma was w opiece i trzyma z dala wysłanników Beshaby...".
Szczerze Florena chciałem wlepiać za kolące w oczy przewinienia, bo stwierdziłem że nie będzie to wyścig tylko przyjęcie jako zwykłego rachunku prawdopodobieństwa, co jakiś czas po prostu na kostce wypada krytyczny pech a nasz bohater wbija sobie sztylecik +5 w pupę. Nie byłaby to kara tylko zwykła ocena tego jak się sprawowaliście w tym okresie rozliczeniowym, są premie i upomnienia. Poza tym Floren miał być równowagą dla Dukata.

Abishai, posłuchamy co na ten temat powie reszta i zdecydujemy. Mam alternatywę, że po prostu nie będzie okresu rozliczeniowego, ale jak zobaczę coś wybitnie na plus lub minus to wlepię Karmazyna/Florena. W ten sposób to nie będzie tak jak powiadasz wyścig taki, ale będzie też mniej przyjemności. Jeśli reszta poprze drugie rozwiązanie to takiego użyję.
 
Diakonis jest offline