Wątek: Star Trek DS9
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 21:29   #2
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Okej, to na dobry początek ja zaczynam.
Aiwe - zaszokowałaś mnie pierwszym postem ^^. Już się bałem, że mamy pisać swoje po tym co zaczęłaś kursywą... Na przyszłość może staraj się pisać więcej niż dwa-trzy zdania dla każdej postaci. Zobacz jak to na innych sesjach MG robią . Możesz się w opis świata pobawić, jakieś dialogi etc.

Shade - Naprawdę uważasz że Federacja pozwoliłaby żeby cywile latali czymś takim jak statek klasy Nebula? Toż to ma podobną siłę rażenia jak Galaxy Oo... No ale to Twoja postać więc się nie wtrącam; tylko w małym szoku jestem .

Jutro daję swojego posta, więc proszę na mnie poczekać .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline