Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2021, 09:39   #494
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Niestety, zbyt dużo nie możemy w obecnym stanie technicznym zadziałać.
Nie dodałeś te osoby do ignorowanych? Bardzo podobne rzeczy działy się (tylko w kategorii wysłane) gdy pisze się do osoby, która nas ignoruje. Wtedy nie można przeczytać wysłanej PW, a klikanie na nick adresata przekierowuje do pierwszej usera w bazie.
Nie, nie dodałem. Poza tym chwilę wcześniej wymieniałem z tą osobą PW (zanim na noc wyłączyłem komputer). Jakby ona wysłała do mnie PW i mnie zignorowała to i tak PW wyświetliłby się u mnie. Sprawdziłem również przed chwilą wysyłając PW do jednego nieaktywnego użytkownika - normalnie w wysłanych mogłem ją odczytać jako sto dwudziestą. Skasowałem ją i wróciło do 119.

Dziś rano skasowałem dwie wiadomości, ale licznik zmniejszył się do 119, a nie 118. Nie pamiętam, czy wieczorem miałem 118, czy 119 - dostałem w każdym razie dwie wiadomości w nocy. Z pewnością nie wyświetlało się "121", ale po skasowaniu dwóch starszych wiadomości jest 119.

Jak nie da się to nie da się, w takim razie tak tylko informuję o dziwnej sytuacji.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem