Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2021, 10:41   #1404
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 36

Czas na odpis do 6 grudnia - może zorganizuję prezenty.

Post dla wampirów na komisariacie będzie po wrzuceniu ich gdoca na forum. Mają tam jeszcze jedną decyzję do podjęcia.

Tymczasem w tunelach:

Rea i Qwerty pozostają niewidzialni. Inni zostali zauważeni. Teraz indywidualnie:

Klejnot Wielkiej Rzeki - nadal dręczy Cię paranoja. Czy w tym koszyku marketowym są granaty? Czy gdy bezdomny wstawał to słyszałeś dźwięk przeładowywania karabinu? Ustawia się przy beczce, żeby być za osłoną? Rea i Qwerty znikneli... dziwne, prawda?

Yusuf - no pech chciał, że miecz widać. I co tu zrobić? Bloodhound nie działa na tak dużą odległość (tak 2 maks 3 metry od niego musiałbyś być), ale jakiś zapach w powietrzu jest mocno nie tak. A może to rosnący głód daje się we znaki? Tak... Yusuf zyskuje tym razem kropkę głodu i ma 3/5.

Tony - Tak, Maska tysiąca twarzy pozwoliłaby zmienić mu wygląd. Można to przejrzeć jeżeli ma się auspex na poziomie 3 i uda się przeciwstawny rzut.

Ciekawostka: bez zdolności Duch w Maszynie taki nosfertu na zdjęciu/wideo będzie mieć swoją twarz
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online