Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2021, 11:24   #2160
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Posty są.
Na tym etapie pewnie nie obędzie się bez gdoca.

Sytuacja wygląda następująco:

Nadzieja (Nadia) po wspólnej podróży z Wolrdem odkryła coś niepokojącego i chce pogadać. Dlatego poszli we dwoje do miasta, gdzie spotykają Franciscę i Waltera.

Pierwszy skład gdoca: Arvelu, dru, ja.

Druga ekipa miała jak się okazuje sąsiednie cele, przy czym Nawia w swojej jest już długo. Dalegor i Bogumysł są tu dopiero drugi dzień. I teraz dzięki uprzejmości Dalegora Wasze cele są połączone.

Przypomnę, że jesteście w kompletnych ciemnościach, więc nie musicie opisywać swojego wyglądu, ale miejcie na to wzgląd przy odgrywaniu.

Skład drugiego gdoca: Cai, Avitto i ja.

Ze spraw organizacyjnych: Zróbmy proszę nowe gdoci, jako znak "nowego początku"
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline