Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2021, 22:07   #35
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@kanna oraz wszyscy inni, którzy mają problem z generatorem z linku.
Jeżeli nie będzie możliwości podeślijcie mi wasze poszczególne wyboru, to sam wygeneruje kartę postaci.

@Mekow od czasu ukończenia akademii minęło około 3-4 lat.
Wasze postacie znają się i przynajmniej w minimalnym stopniu. To takie odgórne założenie, które ma na celu położenie fundamentu pod wasze relacje. W toku akcji wyjdzie, jak bardzo się wszyscy zmienili przez te kilka lata i czy wasza znajomość i relacje się pogłębią, czy wręcz przeciwnie.

Planuję przynajmniej jeden flashback z czasów Akademii. Będzie to króciutka scenka w czasie, której będziecie mieli okazję pokazać charakter waszej postaci oraz uszczegółowić relacje.
Jeżeli nie opóźni to głównej akcji, to mam pomysły na kolejne tego typu wstawki.

@Dhratlach nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się dogadywać lub dzielić pomysłami na postać.
Gdoc nie przewiduje. Gra tylko na forum.

Co do roku, to akcja umieszczona jest kilka lat po zniknięciu Voyagera, a okresem wojny z Dominium. W międzyczasie nastąpił też atak Borgów na Ziemię, czyli mniej więcej mamy rok 2373.

Wydarzenie przedstawione są całkowicie moim wymysłem i wydarzenia z oficjalnej linii czasu nie będą rzutowały na przebieg fabuły. Mogą zostać gdzieś, kiedyś wspomniane, ale to tylko tyle.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline