Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2021, 12:38   #182
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@obce żaden problem. Każdy ma swój styl i nie o to chodzi, żeby się na siłę dopasowywać pod czyjeś, że tak powiem flow.
Mógłbym przesyłać wam tego typu informację w formie czysto technicznego sprawozdania i czasami tak robię, gdy rzecz jest błaha, ale wolę utrzymać nawet w wiadomościach niejawnych styl narracji, bo to buduje klimat.

Niech zatem każdy bez obaw pisze tak, jak mój serce podpowiada i jak mu wygodniej.
Ja jestem wielce zadowolony z dotychczasowego przebiegu sesji.

Krótkie w zamyśle preludium przerodziło się w bardzo nastrojową opowieść i dało wam sporo tropów.

Jedyne o co się obawiam, że może powstać mylne wrażenie, że Mo-Czary całe są przesycone tego typu wizjami i spirytystycznymi ekscesami. Takie się zdarzają, a i owszem, ale to co spotkało wasze postacie jest bardzo, ale to bardzo wyjątkowe.
Wspominam o tym, żeby zaznaczyć, że nie zawsze i nie każdy człowiek w tym świecie doświadcza, aż tak namacalnych mistycznych wrażeń.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline