Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2021, 18:39   #227
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Thanos
- Sądzę, że pozostała dwójka Mafijnych i Fałszywy znajdują się gdzieś w ostatniej piątce. Za każdym przemawia mniej lub więcej, choć Loki najmocniej wydaje mi się być Miastem. Do ustalenia konkretnej kolejności muszę jeszcze raz przejrzeć wypowiedzi i typy z poprzednich dni. Może Strange lub ktoś inny dowiedzieli się czegoś w nocy? Aktualnie najbardziej przychyliłbym się do głosu na Wszywkę, mimo jego głosowania na Jarvisa, ale poczekam z tym na wypadek, gdyby któryś z nieobecnych zaprezentował nowe informacje. Szansa na trafienie wydaje mi się być duża, więc uważam, że do końca fazy dnia powinniśmy się zdecydować na lincz.
- Z tym się zgadzam - stwierdził Strange bez ogródek - Mam pytanie do Theny. Czy ufasz Thanosowi?

Dzisiejszego dnia Doktor zdawał się bardzo zamyślony. O wiele bardziej niż zazwyczaj. Trzy koła nad jego głową wskazywały Jessicę i Lockjawa, a ostatnie pozostało puste.
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline