Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2021, 00:07   #31
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
No to ten... nadszedł ten moment...

Corpse uciekł, Elanomoth umarł czy coś :PP

Arvelus po cichaczu też kartę przysłał, ale sorry, składak z 4 klas to nie dla mnie, no i wszystko zbyt skomplikowane :P

<fanfary>

Do sesji dostali się:

Mi Raaz - Półorczyca Eldrich Scion (kartę proszę przepisać na zwykłego Pathfindera :P )
Tom Burgle - Elfi Paladyno-Oracle(Wieszcz)
shewa92 -ludzki Soulknife
Kerm - ludzki łucznik(wojak)
psionik - ludzki Mnich (kartę proszę przepisać na zwykłego Pathfindera i mi ją udostępnić do edycji!! :P )
Draugdin - Półorczy Warpriest... niestety się nie dostał... żartuję! Też się dostał

Zauważyłam również, że wielu z was brało atut "Noble scion: scion o war" żeby mieć lepszą inicjatywę... ale nijak to się ma do historii waszych postaci! Ten atut oznacza, iż jest się szlacheckiego pochodzenia!! Pomyślcie o tym na przyszłość panowie, bo bez wyjaśnienia w historii mi to jedynie śmierdzi powergamerstwem xP

To ten... wypatrywać tematu sesyjnego/komentarzy, i przygotowywać avatarki do wstawienia, rozpoczęcie sesji tuż tuż!

Pozdrawiam.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline