Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2021, 10:45   #59
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację

Thaysaloo!
A więc tym wykpić się chciała. Zatrzymać dla siebie to co jemu podstępem wydarła. To co widziała za kurtyną, a widzieć musiała. Nie umknęły timorycie jej strachem rozszerzone źrenice, nie puścił mimo uszu westchnienia ulgi nim na powrót przybrała swą maskę.
Thaysaloo!
Dobrze więc Wrono. Dobrze. Póki co...


Trójoki słuchał łowczych z powiekami przymkniętymi. W płaszcz podróżny odziany. Zdawać by się mogło, że drzemał uwieszony u kostura. Gdy jednak ostatnie słowa przebrzmiały otworzył oczy. Kaptur głęboki, co mu twarz w cieniu skrywał na plecy odrzucił. Włosy ciągle barwidłem szkarłatnym miał oblepione, teraz popękanym już i kruszącym się. Twarz, posoką ofiarną umazana, sprawiała, że jak sam upiór wyglądał.

- Morra poprowadzi grupę badającą trop - zdecydował. - Pomoże jej przy tym Haruk z jego psami. Aaron, który pomysł popierał towarzyszyć im będzie.

Potrząsnął głową a czerwone strugi wypłukiwanej przez deszcz gurguny spłynęły po płaszczu.

- Aranaeth, Rune i ja udamy się tam - wskazał ręką na lewo od świtającego zza drzew słońca. - Na trzęsawisku podejmiemy próby odplątania nici aytheru, którymi powiązany jest Gulgun.

Spojrzał ciężko na nieprzytomnego chłopca przytroczonego do gymroka.

- Jeśli ten trop okaże się zły, udamy się na południe szukając pustelnika. Odwiedzając więc miejsce sugerowane przez Arenaetha, a następnie samotne drzewo wskazane przez Rune. Tym sposobem zwiększymy zasięg i skuteczność polowania.

Stary rozkaszlał się, odchrząknął i splunął w kałużę. Długie przemowy go męczyły. Czuł się nie na miejscu, wciśnięty w buty, które były o rozmiar za małe.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline