Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2021, 12:23   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Gwiezdny Szlak [Spheres of Power] Komentarze

Witam w sesji . Wiem, że trochę długo mi to zajęło, ale cały tydzień męczyła mnie choroba, więc nie tylko z czasem było krucho ale i z siłami.
Ale to już prawie całkiem za mną. Sesja założona więc zaczynamy.
Parę informacji ogólnych.
Jeśli chodzi o czas na posty to gracze mają od 5-7 dni na nie, MG 2-3 dla siebie.
Dużo będzie pisane w docu, więc to powinno ułatwić sytuację. Na doc trzeba będzie wchodzić raz dziennie przynajmniej. Jeśli o mnie chodzi będę zerkał na doc wieczorami (ok 20:00), może też pojawię się wcześniej. Czas pokaże.
Do użytku oddaję ten doc.

Z uwagi na chorobę mogłem jedynie ogólnie przyjrzeć się waszym kartom, a choć poważnych uwag wobec nich nie mam, to postaram się w ciagu dwóch tygodni dogadać detale.
Tak na początek... proszę o zrobienie ( tych którzy nie mają) czytelnego spisu ekwipunku.

I to tyle na chwilę obecną. Życzę dobrej zabawy

AAAAA... i awatary na 200px szerokości max poproszę
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline