Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2021, 15:29   #45
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
A widzisz zapomniałem o prohibicji, że była w tamtych czasach. Dalej za mało zagłębiłem się w lata 20. Ale na szczęście James wpił cała zawartość szklanki, a butelka była już schowana

Mój wpis też już poszedł, także przekazujemy klawiaturę MG.
Szukałem informacji od kiedy prohibicja była w Massachusetts i niestety nie znalazłem, wiadomo jednak, że była bardziej przestrzegana dopiero od wprowadzenia jej na poziomie prawa federalnego. W momencie przygody prohibicja (ta z konstytucji usa) trwa już kilka miesięcy. Prawdopodobnie mało kto od tego przestał pić, ale o alkohol trudniej i jest droższy.

Odpis pewnie jutro.


edycja: jak coś to żyję, niestety sporo spraw na głowie - ale jutro finał, więc jutro mam nadzieję uda mi się odpis napisać, w kolejnym tygodniu mogą być problemy z odpisem, ale nie martwcie się, nigdzie nie zniknę na stałe
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 08-12-2021 o 19:59.
Anonim jest offline