Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2021, 15:14   #2
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Było w komentarzach - ale wrzuce i tu, od nadmiaru głowa nie boli. Zwłaszcza Tupika :P

Cytat:
Dzięki za sesje , posty , opisy - MEGA , oprócz MG nie ukrywam z prawdziwym smakiem rozczytywałem się w opisach ARO . Szkoda że wyłączno reputki bo by się sypały plusy. Reszcie graczy tez dziękuję, jakoś wspólnie dobrneliśmy do czegoś co można nazwać końcem przygody, fajnie że w pewnym momencie jednak sesja przyśpieszyła i toczyła się już na tyle wartko że sam nie musiałem po napisaniu posta czekac w nieskończoność na zobaczenie jakiegoś innego

Też troche zagęścił mi się czas ale z Bielonowych sesji nie zrezygnuje , choć nie powiem , brakuje mi w nich sielanki , spokojnego bezpiecznego życia poszukiwacza przygód ... Tu zawsze jak nie wiatr to lawina , ale dla opisów warto

Zacznij pisac książki w klimacie dark fantasy , będą się rozchodzić jak ciepłe bułeczki.

Osobiście mam troche pretensji do samego siebie za jakość postów , nie wiem albo wyszedłem z wprawy po roku nieobecności albo po prostu porównaniu z poziomem Bielona, Hen_cerbina czy Aro wypadam po prostu dużo słabiej. A może zbyt krytycznie podchodze , inaczej czyta się siebie, inaczej innych.

Niemniej świetna sesja i dobrze się przy niej bawiłem , pomijając momenty w których straciłem cztery palce obgryzając je do kości przy czytaniu opisów naszego MG i zwrotach akcji. Trudno. Zregenerują się. Wańka wstańka - Do zobaczyska w kolejnej odsłonie i o pd-ki uniżenie proszę. Szlachcic Tupik nie rozwinie się sam z siebie :P Choć mógłby
A żeby nie było tylko to co w komentach to dodam jeszcze komentarz do tego co powyżej MG napisał :

Walki - epickie , nic nie zmieniaj, zupełnie nie widzi mi się ciąg postów na 4 strony w których co rusz gracz rzuca na trafienie i po paru takich posto klikaniach wyłania się efekt. Bierzesz sprawy w swoje ręce , dodajesz opis , wychodzi miodzio.

Tak Tupik na wielkiej babie - ot po prawdzie zaczynam uczyc światotworzenia u ciebie , a jak mi żal było Helgi ...

Opisy medyczne Theo były genialne, sam już wiem żeby się za postanie medyka bez takiej wiedzy i obeznania nie zabierać, bo zawsze to już będzie wyglądało mizernie po przeczytaniu twoich postów

PS - ta utrata blasku to znaczne zmniejszenie czasu na posty - który poświęciłem, jakoś tak gonitwa różnych rzeczy zdarzeń, mang itp plus dodatkowe 2 sesje lastinowe, niby nic, ale jednak odciągają od poświęcenia się dla jednej sesji. Plus rzeczywiście, jakoś tak nic poza ucieczką jak najdalej od rewolucji , nie przychodziło mi do głowy. Walka o to by sie po prostu oddalić i bezpiecznie zakonczyć , chyba wcześniejsze zmagania dały się Tupikowi ostro we znaki i ta świadomość ze rewolucja czycha na to by ukatrupić niziołka. Troche od początku zepchnięty został z normalnych swoich możliwości przez ten pogrom nieludzi. Myśle że gdyby nie ten szach który nie pozwalał mu na większa swobodę ruchu to może by tez zamieszał w kotle zupełnie inaczej. Nie ma co gdybać

W sumie to nie rozpisaliśmy porzadnie tego ekwipunku zdobycznego , ale to nic, będzie przy kolejnej sesji do której już się zapisuje. Jesli przegapie rekrutke bo nie zaglądam tam zbyt czesto to prosze o info.

Jeszcze słówko do Mike - w pełni popieram analizę MG , pisz więcej chłopie, wiem moze nie taki styl itd niemniej po prostu więcej frajdy sprawił bys innym , bo źle się ciebie nie czyta, tylko mało. I dobrze że byłes z nami w tej sesji bo gdyby nie konkretna postawa Semena to byśmy chyba wszyscy zdechli w mieście lub później. Może się nie rozpisywałes w postach, ale ciągnąłeś akcję w dobrym kierunku.

pozdrawiam wszystkich i do przeczytania
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem