Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2021, 21:41   #4
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
I teraz czuję się jak ostatni (...sam sobie słowo usunę, po co biednych moderatorów zajmować...), że sesję zamordowałem. Taką sesję!
Nie dramatyzuj hen, Ty tak samo zamordowałeś III jak ja II. Nie, ja bardziej jednak

Zapewne medykus jeszcze się odnajdzie w moich sesjach tym bardziej, że jak widzisz, powoli pogłębiamy wiedzę Twego Theo

Cytat:
Walki - epickie , nic nie zmieniaj, zupełnie nie widzi mi się ciąg postów na 4 strony w których co rusz gracz rzuca na trafienie i po paru takich posto klikaniach wyłania się efekt. Bierzesz sprawy w swoje ręce , dodajesz opis , wychodzi miodzio.
Dziękuje Wam za zaufanie, Kolego Wiecie, my tu fedrujemy dla Was, Towarzyszu Zawsze uważałem, że rolą MG jest dać Graczom się bawić. A zabawę owa grupa dziwnych ludzi czuje, jak dostaje w kość, jak się nimi ciora i stawia na przeciwko zdawało by się niemożliwego a ONI DAJĄ RADĘ. Krwawią, padają, ale powstają. Bo kim są? ZWYCIĘZCAMI A poważnie, Wasze wpisy miodne nakręcały mnie, moje Was i tak się to kręciło. Wyszło chyba nie najgorzej.

Cytat:
No i MG, któremu ponownie, działając wspólnie i w porozumieniu, zrujnowaliśmy plan na sesje. I nadal nas chciał. Masochista. Jak my
Zaraz masochista, będziesz mnie tu obnażał Kolego Nic nie zrujnowaliście, nic nie zrujnowaliście bo to co Wy tworzycie mnie daje taką samą frajdę jak to co ja tworząc daję Wam.

Tak czy siak, było miło.

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem