Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2021, 22:43   #7
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tupi zaiwanił nie ten co trzeba pierścień
Łoż Panie, żeby to chociaż jeden pierścień, tyle ich nazbierałem z rycerstwa , że jeszcze kto gotów pomyśleć że i całe swoje szlachectwo wraz z jakimś pierścieniem zawinąłem... Dobrze że jeszcze mam papiery - ale czy i one nie kradzione? Któż to wie. Z całą pewnością pan na włościach niech mu ziemia ciężką będzie coś by się na ten temat wypowiedział i zapewne nie było by to nic miłego dla Tupika

A i tak tez na poważniej - takie troche dalsze plany drużyny były z tego co się nam tworzyło za granicę wybyć. Może Państwa - miasta , w sensie księstwa graniczne pozwiedzać? Może Tileę , Arabię? Kislev ? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a w Nulln jak się z papierami księżnej wpakujemy to obawiam się że po drodze jeszcze się natkniemy na jakichś porywaczy i dopiero będzie. Ba , jeszcze nam starcie jakieś zorganizujesz i nie będę wiedział komu kibicowac czy Ripowi czy Tupikowi... no dobra, nie oszukujmy się, Tupik rules !

PS - swoją droga mogło by ciekawie wyjść takie spotkanie dwóch drużyn z dwóch przygód , choć wymagało by to sporo wysiłku w narracji , ale dałoby się zrobić , mogło by wyjśc kozacko Choć z drugiej strony przypuszczam że było by to tez bardzo wymagające przedsięwzięcie i nie wiem czy aż tak warte całego tego wysiłku. Może jednak Księstwa?
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 06-12-2021 o 22:46.
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem