Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 16:41   #22
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Misja? Raczej ewakuacja, mały spacerek pod ogniem. Misją to ja bym tego nie nazwał. Mówiąc o Litanii miałem na myśli tą wiązankę słów języka raczej nieliterackiego ktora pod moim adresem wygłosiłaś pod moim adresem

Grant stwierdził że dziewczyna może i jest ładna ale na pewno głupia jak but. Zniechęcił sie do niej całkowicie. Usiadł gdziekolwiek odpalił fajka i zaczął w myślach powtarzać marszrutę swojej grupy. Musiał znać ją na pamięć, na wyrywki potem nie będzie czasu na przypominanie sobie którędy mieli właściwie iść. W sumie mógł zabrać kopię planu ale to wiązało się z niebezpieczeństwem zdekonspirowania wyjść z bunkra... Bezpieczniej było polegać na własnej pamięci...
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline