Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2021, 19:08   #11
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Nie mam czasu na pisanie, ale idąc między jedną pracą a drugą wymyśliłem.
1. Mike, proszę nie zabijaj mi Ingwara i Lorda.
2. Zobaczę jak z PD, czy mi starczy na mistrza gildii.
3. Mistrz Theo założy Gildię Chirurgów. Pod wezwaniem Khorne'a, Boga Krwi (niech sobie imię wybierze), Bóstwa nowoczesnej medycyny - chirurgii, upuszczania krwi itp.
4. Umowa - my, chirurdzy, podczas zabiegów tniemy i ciachamy, więc krwi będzie sporo. Upuszczanie krwi - jak wyżej. Za to - byłoby miło gdyby leczenie też szło lepiej, ale wystarczy jeśli nie będzie żadnych ataków szaleństwa czy innych skutków ubocznych.

5. Tak, wiem, układy z bogami chaosu zawsze się źle kończą. Ale Theo chce zostać największym medykiem na świecie nawet jeśli miałoby go to zabić. Więc sytuacja win-win

[to na razie roboczy pomysł, prawdopodobnie zmądrzeję przez te kilka tygodni. Ale pomarzyć można]
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem