Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2021, 10:12   #44
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Hej, zacznę od tego, że dałem ciała :P Kiedy wybieraliście Meridiany, przyjąłem że wasze postacie będą świadome ich posiadania (od prologów minęło kilka tygodni, w czasie których mogli się nauczyć jak ich używać) - powinienem był to wam jasno napisać. Cóż, przynajmniej wszyscy pomyśleliście tak samo, więc jest spójnie Co wy na to, żeby w momencie przejścia między wariantami wasze postacie uświadomiły sobie, czym dysponują i że mogą używać tego instynktownie? Wiem że to dość sztuczne, ale wolałbym, żebyście mogli swobodnie używać jednego z ważnych elementów systemu

Z rzeczy dodatkowych - w pierwszym poście dodałem parę nowych informacji odnośnie mechaniki - Nearsight i system obrażeń. Podczas przenosin wydarzyły się dodatkowo dwie rzeczy, które możecie opisać z perspektywy waszych postaci.
Po pierwsze, podróż nie jest przyjemnym doświadczeniem, każdy podróżujący doświadcza czegoś przypominającego potężny jetlag, powodujący dezorientację i znużenie. Wykonajcie proszę test Umysłu (sukces od 10 na kości), żeby ustalić, jak wpłynęła na postacie - 2 sukcesy oznaczają zero problemów, 1 to 3 obrażenia Umysłu, a 0 sukcesów to 4 obrażenia Umysłu i 3 Duszy.
A po drugie, już przyjemniejsze, wasza ilość Pędu wypełnia się do maksimum, co działa trochę jak lekki haj i zastrzyk adrenaliny na raz.

Deadline wtorek 14.12.2021 23:59
 
Sindarin jest offline