Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2021, 21:48   #433
Kolejny
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
To było moje niedopatrzenie. połapałem się jakieś 20 minut po przyznaniu do zamiany i potem musiałem to jakoś ratować
No moja pierwsza myśl to że jesteś Błaznem i chcesz bardzo sprowokować lincz. Później jak wciągnąłeś do tego Thenę to uznałem, że jesteście z Mafii a tym wywoływaniem słowa-kodu chcesz się dowiedzieć kto ma Kamień Czasu. Dlatego też tak bardzo mi się spodobała teoria Jarvisa. Jeszcze jak widziałem, że ewidentnie nie chcesz powiedzieć, że byłeś w więzieniu i głosujesz np na Collectora w ciemno to złapałem tam pod koniec dnia już tunnel-vision na Ciebie. Dopiero na następny dzień jak Thena powiedziała że się nie zamieniła i argumentowała, że to sprytna gra, tak samo jak Ty, to pomyślałem, że dobra może to jest jakaś gra w grze w grze. Ogólnie trzeba przyznać, że druga faza dnia to było szaleństwo, mało brakowało a jeszcze mnie by tam zlinczowali.

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Ja pomyślałem na początku, że dobry nos to jakieś nawiązanie do Lockjawa, bo pies.
Haha dokładnie tak samo pomyślałem, że jak ktoś nie wie o co chodzi to by to połączył z Lockjawem i nawet chciałem zwrócić na to uwagę. Ale potem jak już odwołałem głos i każdy przez to mnie uznał za podejrzanego to już miałem ważniejsze rzeczy na głowie.
 

Ostatnio edytowane przez Kolejny : 08-12-2021 o 21:53. Powód: nie chciałem dawać posta pod postem
Kolejny jest offline