Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2021, 19:35   #1
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Sala odpraw - USS Phileas



"Starfleet's most up to date vessel, and they still can't design a comfortable place to hold a meeting."
Kathryn Janeway



Witam serdecznie całą załogę. Oto miejsce naszych spotkań, gdzie odbywać się będą wszelkie odprawy, narady i rozmowy związane z naszym lotem.

Czujcie się tutaj swobodnie, bo choć to miejsce formalne, to chciałbym żeby moja załoga nie bała się mówić tego co myśli i czuje. To miejsce nigdy kantyną nie będzie i żadnego romulańskiego ale'a, czy saurańskiej brandy tutaj pić nie będziemy, ale nie uświadczycie tutaj także sztywnej i formalnej do granic możliwości i wytrzymałości atmosfery znanej z odpraw admiralicji Gwiezdnej Floty.

Post ten będzie uzupełniony o niezbędne podstawowe informacje. Na razie trwają prace nad post inauguracyjnym.

Do tego czasu możecie śmiało tutaj omawiać szczegóły waszej znajomości, wątpliwości związane z nowym przydziałem, czy też toczyć miłe rozmowy przy filiżance aromatycznej kawy prosto z pokładowe syntezatora molekularnego. Dzięki zapobiegliwości kapitana w pamięć relikatora wgrano jego ulubioną kawę... damn good coffee
Kapitan Flechter poleca serdecznie.

Edycja nr 1:
@kanna ten oficer łącznikowy, to taki ogólny opis zaczerpnięty z karty postaci. Nie wiążę się to z żadnym przydziałem, czy wyznaczeniem funkcji. Także bez obaw.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death

Ostatnio edytowane przez Ribaldo : 09-12-2021 o 21:57.
Ribaldo jest offline