Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2021, 21:11   #1
Fisza Klechd
 
Fisza Klechd's Avatar
 
Reputacja: 1 Fisza Klechd nie jest za bardzo znany
"Chwila." D&D 3.5 - REKRUTACJA DO SESJI!



Podróż była całkiem znośna. Woźnica, któremu oddaliście przysługę, broniąc jego żywota na trakcie miał rację co do okolicznych widoków. Skąpane w promieniach zachodzącego słońca kształty drzew i pagórków przyciągały wzrok na dłuższą chwilę. Spoglądacie przez okno na nową, nieznaną Wam krainę...

Wieczorem zewsząd panował mrok, jak gdyby była to późna, nocna godzina. Powóz zaczął zwalniać, aż w końcu zatrzymał się całkowicie. Przez moment woźnica trząsł lekko z przodu, aż dopadł do drzwi i otworzył je szeroko, wpuszczając do środka światło księżyca oraz odgłosy nocnych zwierząt. Widzicie ponownie zmęczoną życiem facjatę mężczyzny w średnim wieku.

- Słuchajcie... już prawie jesteśmy, tak jak się umawialiśmy... ale jedna sprawa jest... Bo Wy nowi w tych stronach, nie? Ja żem zapomniał zapytać... - przewodnik unika waszego wzroku, drapie się po głowie. Za chwilę ponownie mówi w Waszą stronę, tym razem nieco składniej:

- Także sprawa wygląda tak... Tutaj panują zasady nieco inne, niż u Was pewno. I tak, wiem, to się wydaje głupie, te wszelkie papierzyska, pozwolenia, zezwolenia... Ale inaczej nie macie czego szukać w mieście. Obiecałem Wam pomoc w dostaniu się do miasta, tako słowa dotrzymam, a jakże! Jedna tylko rzecz... Będę musiał powiadomić horodniczego, że jesteście tu nowi i otrzymacie taki glejcik, który podpisze on... pod warunkiem, że podacie swoje imię, powiecie skąd przybywacie i po co, a potem podpiszecie się pod dokumentem... Tak w naszym mieście straż stara się jakoś pilnować porządku... No dobra, nie patrzcie już tak, co Wy na to?







Cześć! W tej sondzie (Sonda D&D 3.5!) zadałem parę pytań i cyk, mamy rekrutację!

NIE PRZEDŁUŻAJĄC!

Szukam trzech graczy, którzy chcą rozegrać prolog do kampanii. Jeśli wszystko nam będzie dobrze klikać, to zaproponuję kolejny rozdział
  • System:

    Dungeons and Dragons 3.5 ED!

    1. Podręczniki do tworzenia postaci to oczywiście Podręcznik Gracza oraz: Pieśń i Cisza, Władcy Dziczy, Miecz i Pięść, Obrońcy Wiary.
    2. Zaczynamy od 2 poziomu doświadczenia!
    3. Point Buy Calculator <-- korzystamy z tego kalkulatora i mamy 35 pkt do wydania z dwoma ograniczeniami: maksymalnie dwie statystyki o wartości 16 oraz maksymalnie jedna o wartości 8. Reszta powinna zawierać się w tym przedziale. Modyfikatory rasowe mogą zmienić jednak te wartości.
    4. Poza tym każda z postaci otrzymuje dodatkowy atut na start i maksymalne Punkty Żywotności (podczas awansu również).
    5. Ekwipunek dla postaci to zestawy startowe z maksymalną ilością złota powiększoną o mieszek z dziesięcioma złotymi monetami.

  • Setting:

    Własny.

    Raczej więcej wspólnego z typowym fantasy z mieszanką high/dark. Gracze wspólnie ustalają jak długo się znają i dlaczego są drużyną, każdy będzie miał też swoje krótkie wprowadzenie, rozegrane wcześniej z MG.

  • Zasady

    Modyfikacja przy rzutach na charyzmę, blef itd.

    Proponuję własne zasady dotyczące powyższych umiejętności opartych na charyzmie. W trakcie sesji wyjaśnię co i jak, to coś podobnego do Poziomu Sukcesu w WFRP.

  • Tempo

    Jedna notka/3dni.

    Jeśli oczywiście będzie to nam wszystkim pasować.

  • Inne

    Prywatna wiadomość!

    Napisz do mnie w sprawach niewymienionych powyżej




UWAGA!

Kolejność zgłoszeń nie obowiązuje. Gracze zostaną wybrani przez MG.

Czas trwania rekrutacji: wstępnie do 13 grudnia. Termin może ulec zmianie.
 
__________________
 UWAGA SPOILER!
Straciłeś 1 PŻ


Ostatnio edytowane przez Fisza Klechd : 10-12-2021 o 18:44. Powód: Brak inf. o tempie sesji. / Dodatkowe inf. o tworzeniu postaci
Fisza Klechd jest offline