Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2021, 21:36   #48
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
Tak się zastanawiałam czy coś komentować, ja na pięć kostek miałam jeden sukces ale radośnie obeszło się bez bolączki.
Rozmawiałem już o tym z MG nawet :P Ja tak zawsze rzucam. Praktycznie nigdy mi się nic w rzutach nie udaje, dlatego z reguły wolę storytellingowe sesje, bo w systemowych jestem nieudacznikiem

Ale spoko, robiłem test z moim facetem i jak rzucałem ja to były same porażki, a jak on klikał myszkę to sukcesy, więc następnym razem on mi kliknie DDDD

Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
Tak tez wyrwałam do przodu bo miałam pomysł od razu. Nie przejmujcie się za bardzo.

Z chęcią się tylko dowiem czy coś u was się za kulisami dzieje czy po prostu jestem niecierpliwa? XD
Ja trochę podobnie jak Rot, przygnieciony życiem. W mojej pracy teraz gorący okres przedświąteczny, upycham ludzi jak się da, więc z roboty prawie nie wychodzę + generalne porządki na chacie, bo wpada właścicielka.

Odpiszę chyba jutro i zamierzam się odnieść do Twojego posta. No i generalnie jeśli o tę sesję chodzi to ja też z tych niecierpliwych co Sindarin może potwierdzić
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline