Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2021, 21:50   #4
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aro Zobacz post

Również witam współgraczy i mam nadzieję na dobrą wspólną zabawę. Z góry przepraszam za moją postać, bo to Tellaryta, więc będzie na wszystko narzekał, obrażał innych i się kłócił... ale nie pozostawajcie mu dłużni, bo się obrazi Takie w końcu ichniejsze zwyczaje.
A co do zaś tego czym moja postać się zajmuje to jest inżynierem po ojcu, a dorastał na stacji kosmicznej. Odnośnie tego w czym się specjalizuje, to zasilanie i napędy... W sumie jak się znamy z akademii, to taka podstawowa wiedza, którą każdy z was będzie miał.

A teraz może tak:
Cytat:
- Aro jako Faraji Haivet - Betazoid, wszechstronnie uzdolniony lekarz pokładowy. Psychoterapeauta i ksenobiolog;
- Muagor jako Dash bim Krer - Tellaryta, mechanik i kreatywny inżynier;
- kanna jako Ta'nar - Andorianka, charakterny oficer łącznikowy;
- Dhratlach jako Danjwel Liev Erndn - Trill - przedsiębiorczy oficer ochrony;
- Mekow jako Save Hansen-Riddic - Człowiek - utalentowany lekarz i naukowiec;
Odnośnie powiązań, to dam propozycje, które mi przychodzą do głowy, ale jak ktoś ma coś fajniejszego to śmiało.

Z naszym oficerem ochrony ustalamy właśnie relacje: Tellaryta z niewyparzoną gębą pakuje się w kłopoty, a Trill, go z nich wyciąga

No i tak się zastanawiam z kim jeszcze co by tu można...
Znając zaszłości Tellarycko-Andoriańskie zabawnie by było, gdyby kanna nasze postacie miały "romantyczną" przeszłość w akademii, a teraz sobie by dogryzały.

Co do Aro to mam tutaj oczywistą koncepcję na bycie pacjentem, bo Dash będzie pewnie musiał się stawiać do psychoterapeuty, bo ma traumę z poprzedniego przydziału. Ale tak się zastanawiam co dodać w przeszłości, aby to zrobić jeszcze ciekawszym.

No i zostaje Mekow i jego naukowiec na którego nie mam pomysłu, no chyba, że naukowiec z wiedzą o teorii Warp, to moglibyśmy prowadzić dysputy.

A tak jeszcze odnośnie pierwszego posta... czy nie powinniśmy mieć bardziej nowoczesnej sali narad, np: takiej
 
Muagor jest offline