Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 18:31   #24
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Dobrze w takim razie wprowadzam zmianę w zasadę Siostry Fortuny.

Monety będą rozdawane jedynie za wybitne głupstwa lub coś na prawdę dobrego. W takim razie pewnie Florena nie będę używał bo nie jesteście tak głupi, żeby na przykład tłuc szkieleta bronią sieczną, albo okładać adamantytowego golema swoimi mieczykami +4. Floren i Dukat będą przysługiwać tylko na specjalne okazje. Tym sposobem rzadko będziecie dostawać Karmazyna a prawie nigdy Rdzawego.


Co do tego jak te filmowe sceny miałyby wyglądać Elaraldurze to spodziewałem się, że taki na przykład Volstagh rzuci 3 fajerbolle, po czym stojąc na trupach zwęglonych Zhentarimów rzeknie "I love the smell of napalm in the morning". Rzecz jasna za coś takiego byłbym zmuszony przyznać Dukata.

A tak serio to mam nadzieję, że nie ma wątpliwości co do tego za co dostajemy jaką monetę. Jakieś na prawdę epickie/filmowe sceny/monologi/zagrania będą zasługiwać na nagrodę. Rzecz jasna jeśli je utrzymacie w konwencji naszej sesji.

P.S.

Elaraldurze nie mogę zmienić miecza +5 "Ciosak Mrozu" na miecz z obrażeniami od trucizny ponieważ wtedy musiałbym się on nazywać miecz +5 "Ciosak Jadu", a w podręczniku vr 4.14 errata 12.25 "Podręcznik Mistrza Podziemi prowadzącego przygody w Faerunnie w pobliżu Wybrzeża Mieczy lub w Cormyrze i jeszcze w Sembii" zostało napisane że bardom o twoim levelu i z imieniem zaczynającym się od "Ela", nie przysługuje żaden mieczyk ze zbioru mieczyków opisanych w erracie 15.4 do podręcznika vr. 5.5 "Ekwipunek graczy, grających bohaterów którzy lubią walczyć z beholderami i także mefitami oraz sześćiennymi galaretami o skali wyzwania mniejszej niż 8". Mam nadzieje ze rozumiesz że muszę przestrzegać zasad podanych w podręcznikach bo inaczej walka byłaby niewyrównana, a niektórzy gracze mogliby czuć się poszkodowanie.

Pozdrawiam
Diakonis

----------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowo chciałbym powiedzieć że nie będę już tak rygorystycznie przestrzegał zasady 1 post na 48h. Oczywiście postaram się odpowiadać jak najczęściej, ale niektóre posty muszą być długie i nie chcę ich na szybko pisać więc trzeba będzie poczekać na nie trochę dłużej. Mam nadzieje, że wam to nie przeszkadza. Będę odpisywał w miarę możliwości i postaram się aby było to mniej więcej tak jak dotychczas

************************************************** *************

WRESZCIE RUSZAMY PO DŁUGIEJ PRZERWIE.

W końcu udało nam się zamknąć motywy prywatne. Czekam teraz aż je umieścicie na sesji. Z przyczyn wiadomych Hammenowej historii nie umieszczę ponieważ jej nie zakończył i nie zakończy już. Zostało zatem 3 graczy. Proponuję kilka tygodni pograć po czym zrobić zaciąg do sesji. Do dwóch osób, w zależności jaka będzie chęć forumowiczów i jakie dostanę karty. Poza tym przestrzegam że chciałbym widzieć DWA POSTY tygodniowo, a co najmniej jeden w skrajnych przypadkach ale wtedy liczcie się z tym że mogę za to karać. Oczywiście jeśli wasze poślizgi będą spowodowane moją nieszybką reakcją to nie zrobię wam krzywdy

Pozdrawiam
Diakonis

************************************************** **************

Jako że teraz w akcję wprowadziłem dużo postaci, będę co jakiś czas rzucał opisem ich wtrąconym między postami związanymi z akcją, cobyśmy mieli takie samo pojęcia na ich temat. Jeżeli czegoś jesteście szczególnie ciekawi to też polecam byście stosowali w waszych wypowiedziach jakieś ukryte wskazówki dotyczącego tego czego opis chcielibyscie zobaczyć. Na przykład "Gnom przyglądał się nieco ostentacyjnie wielgachnemu sejmeratowi +5 przy boku tego Calimshyty, a w jego oczach znać było zamyślenie mówiąc "Jakim sposobem on na tym marnym levelku zdobył tak wykoxiany ajtemek? O_x?""

Pozdrawiam
Diakonis
 

Ostatnio edytowane przez Diakonis : 29-11-2007 o 19:00.
Diakonis jest offline