Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2021, 14:59   #15
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Savi wyczuł zaangażowanie i determinację młodej kwatermistrzyni. Kiedy Zola Tatenda obejmowała to stanowisko, była dla niego zagadką. Nie wiedział czego się po niej spodziewać. I choć wciąż ta dziewczyna, niewiele starsza od jego córki pozostawała tajemnicą, jej oddanie dla sprawy zwróciło uwagę Trybuna. Różniła się od innych kobiet, które służyły w Legionie, sprawiała wrażenie osoby, która całe życie przygotowywała do swojej roli a teraz ma w końcu okazję wykazać się i wykuć w ogniu wojny swoje przeznaczenie.
- Pomyślimy o zluzowaniu reglamentacji, kiedy nasze oddziały wrócą z misji. Mam nadzieję, że nie będzie to konieczne, ale mam też świadomość że porażki wpisane są w naturę wojny. Nie mam złudzeń, przyjdzie moment, gdy zmierzymy się z kryzysem, dlatego dopóki morale naszych żołnierzy stoi na zadawalającym poziomie, skupmy się na racjonowaniu i uzupełnianiu zapasów.
 
Arthur Fleck jest offline