Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2021, 18:49   #473
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
C) Zgadzam się z Nami. Zamiast kar nagroda dla frakcji przeciwnej. Najlepiej by mogli sobie wybrać spośród dwóch możliwości. A jeśli kary to od razu wpisane w zasadach. I bezwzględnie przestrzegane.
Tylko jak to wprowadzić? Nie da się tego zrobić bez zdradzenia przynależności łamiącego regulamin.

Cytat:
Napisał Ril Zobacz post
Loki (Alex Tyler): [...] Robiła dla nas ładną zasłonę dymną, na przykład mówiąc, że ufa mnie i Nami. A że SK lub Mafia nie chwycili haczyka i nie zaatakowali (mogli przypuszczać np. że Loki ma rolę sprawdzającą), to już inna para kaloszy. Oni mieli swoje własne demony.
Trudno mi było chwycić ten haczyk, skoro Alex po raz pierwszy odezwała się drugiego dnia, którego ja powędrowałem na szafot Pozdrawiam, Wasz ukochany SK.
 
__________________

To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 12-12-2021 o 19:05.
Col Frost jest offline