Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2021, 18:58   #994
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi po raz kolejny przewrócił oczami:
- Oczywiście sprawa dotyczy przede wszystkim Jinory szanownej. ALE! Ja może nie znam waszej sytuacji panie Kai, ale zdawało mi się, że jesteście z Jinora w jakimś związku. Partnerskim? Małżenskim? Żonaty jestem od 14 lat,a spedziliśmy razem z Lan Chi ponad 20 lat razem. Nie oceniam czy papierek polepsza jakość związku. Ja byłem za ożenkime, Lan Chi mniej, ale poszliśmy na kompromis, że córce będzie łatwiej z rodzicami na zalegalizowanym wniosku.
. Ale cóż jestem w trakcie rozwodu... Może nie powinienem tego mówić, bo się rozwodzę, a może właśnie dlatego? W każdym razie wiem jak to jest być w długoletnim związku. Rzeczy które wkurzają w tej osobie, to tobie mogą się wydawać urocze. Na niektóre rzeczy trzeba przymykać oczy, w końcu każdy miewa humory lub gorszy dzień. Czasem wystarczy przeczekać. Lubiłem w swojej żonie tego niespokojnego ducha, te jej spontaniczność. Czasem te jej dramatyzowanie bywało urocze. I wytykała mi rzeczy na które nie zwracałem uwagi albo uważałem, że nic z nimi nie zrobię, a jednak to w sobie zmieniłem.
Pewnie też uważasz, ze Jinora jest urocza. Nie oceniam. A niektóre nawyki trzeba po prostu znosić, zwłaszcza jesli druga osoba znosi twoje.Ale kiedy "czasem" pojawia się za często, za często trzeba coś przeczekać może to być znak, że trzeba powiedzieć "Dość". Lub powiedzieć tej osobie, że robi sobie krzywdę. Bo inaczej urośnie z tego problem z którym nie wiadomo co zrobić jeśli urośnie za wielki. A jeśli w tym pojawią się jeszcze osoby trzecie, które nie miały okazji nawet zdecydować o uczestnictwie, czyli dzieci, to trzeba zdecydować czu gra jest warta świeczki.
I tobie panie Kai decydować, czy pora powiedzieć "Dość" ukochanej osobie zanim zrobi sobie krzywdę, albo jej problemy zaczną dotykać zbyt wielu osób. I ty za to będziesz odpowiadać, panie Kai. A moja relacja z żoną przybrały nieciekawy obrót, zwłaszcza dla naszych dzieci. Se to przemyśl młody.
-A my jedziemy do bractwa ogarniać bałagan. Chętnie postraszę ducha
-rozmasował knykcie. - Może jednak weźmiemy i dzieci? Przynajmniej się nauczą, że duchy to nie przelewki?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline