Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2021, 10:14   #486
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tym bardziej mnie zdziwiÅ‚o że Nami graÅ‚a aktywnie, w podobnym stylu jak wczeÅ›niej graÅ‚am i aż tak podejrzana siÄ™ nie wydawaÅ‚a i robiÅ‚a wszystko na odwrót to na co Trav chcÄ…c przypodobać siÄ™ miastu siÄ™ powoÅ‚ywaÅ‚, czyli spokój, opanowanie, jeden cel, maÅ‚o interakcji, bo niby wiÄ™cej to chaos powoduje. OdwaliÅ‚Ä… numer jeszcze z bÅ‚aznem i tak byÅ‚o spoko. MyÅ›lÄ™ że po czeÅ›ci to też dlatego, bo to byÅ‚a Nami, a ktoÅ› inny miaÅ‚by mniej zaufania i poszedÅ‚by na lincz. Takie mam wnioski z obserwacji z boku. Ale skoro dużo osób wspomniaÅ‚o mojÄ… wczeÅ›niejszÄ… agresywnÄ… grÄ™, to ja z ogromnÄ… chÄ™ciÄ… do niej wrócÄ™, bo w niej siÄ™ czujÄ™ najlepiejÂ-
Przeciez wszyscy mieli mnie za mafię i byli chętni na lincz. To chyba tylko Thanos ich hamował, potem Loki nawet, ale i tak zbierałam najwięcej głosów w tabelce Strażnika Krypty
Ale to też mój styl gry,jak Twój. To następnym razem możemy się pogryźć w sesji dla rozrywki
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline