Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2021, 13:34   #488
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Widać nie zrozumiałeś do końca tego co napisałam skoro jedynym argumentem dla ciebie jest presja.
Napisałam pod jakim warunkiem pojedyncze rolę mi pasują. A żeby ten warunek spełnić to każdy musiałby się dostosować. To dosyć proste. Ty to zrobiłeś w inny sposób, który mi do gustu nie przypada bo SUBIEKTYWNIE obdziera sesje. W mojej wizji jak jest o bohaterach, to w ostatecznym rozrachunku są właśnie oni. Podwójne rolę to gwarantowały przy fabularkach końcowych oraz panelu sesji, który uspokaja moje estetyczne zaburzenia. Nie uważałam wtedy że te sesje będą do czytania przez nowych, bo nie zakładałam w tamtych czasach, że ten projekt tak się rozrośnie. Stworzyłam coś, co było fajna zabawa. I wydawało mi się, że zbyt hermetyczna i mało osób w to wejdzie. Jak widać jest inaczej, a nowi wciąż dochodzą. Nie zakładałam wtedy tego, więc wyglądają one jak wyglądają. Pewnie inaczej bym panel układała gdybym wiedziała to co teraz.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline