Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2021, 18:42   #1626
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Dziękuję wszystkim Graczom jacy przewinęli się przez tą sesję. Każdy z Was zostawił swój kawałek pracy w tym cieście jakie udało nam się wspólnie upiec. Bardzo dziękuję zarówno Aiko co dzielnie szefowała tak długo w tak różnorodnych misjach po ogarniętej wojną Europie. Jak i pozostałym Graczom jacy wcielali się w jej podwładnych. Całościowo myślę, że ładnie to się obie strony tutaj zgrały. Też mi się przyjemnie prowadziło w tej drugowojennej tematyce jaką lubię i cieszę się, że mogłem poprowadzić taką sesję. Wszystkim wam życzę powodzenia w innych sesyjnych projektach i oby kości były Wam łaskawe



- Opiekuna działu prosiłbym o przeniesienie wątku sesyjnego i komentów do archiwum
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline